Saulės kolektoriai
Fotovoltinės saulės baterijos
Granulinių ir kieto kuro katilai

Saulės kolektoriai

Šildymas saulės energija

Leiskite saulei sušildyti Jūsų gyvenimą


Pagrindinės kompanijos vertybės:
  • Ekologija
  • Aukštos kokybės produktai
  • Bendradarbiavimas
  • Aukšto lygio techninė pagalba
  • Puikus kainų ir charakteristikų santykis
  • Aplinkos apsauga

   

Saulės energijos veikimo principai

Vis labiau ieškoma kaip sumažinti oro taršą ir sąskaitas už šiltą vandenį ar šildymą. Saulės kolektoriai - viena iš išeičių.Veikimo principas, kad saulės energija tiesiogiai paverčiama šiluma. Panaudojant saulės tiesioginius spindulius, galima surinkti daug energijos, SOLARFOCUS sukūrė optimaliausius saulės kolektorius, su labai efektyviu paviršiumi. Kolektoriaus paviršiaus sukurta absorbuojanti danga išskiria tik 5% energijos atgal į aplinką, sulaikydama 95%, kai paprastas juodas  absorbuojantis paviršius sugeria apytikriai 15% ilgųjų infraraudonųjų bangų.

Specialūs stiklai:

Stiklinė kolektoriaus dalis susideda iš specialaus, labai skaidraus stiklo su antirefleksine danga, kurio gamyboje naudojamos aukščiausios nano technologijos. Naudojant šiuos stiklus į absorbuojančią dangą praleidžiama iki  96%  saulės spindulių, o atspindėjimas tik 4% .

Šilumos nešiklis perneša kolektoriaus surinktą energiją į tūrinį vandens šuldytuvą. Įkaitintas vanduo iš tūrinio šildytuvo gali būti naudojamas visą parą: virtuvėje, vonioje ar patalpų šildymui, tokiu būdu mažindamas išlaidas vandens šildymui, tuo pačiu ir mažindamas aplinkos taršą.

 

Saulė yra visų mūsų energija.