Saulės kolektoriai
Fotovoltinės saulės baterijos
Granulinių ir kieto kuro katilai

Be pajungimo į vietinius elektros tinklus

Saulės elementai transformuoja saulės šviesą į nuolatinę srovę, jie yra sukombinuoti į vandeniui atsparius, nuožulnius saulės energijos modulius. Specialiems užsakymams, nejungiamoms į tinklą sistemoms, mes siūlome ypač tvirtus didelės galios modulius, kuriuos galima išdėstyti visur.

Kroviklis

Krovimo valdiklis yra ryšys tarp saulės modulio, baterijos ir vartotojo. Atlieka energijos valdymo funkcijas (pakrauna, iškrauna  ir kontroliuoja krūvio perdavimo skaičių)  taip pat atlieka saugumo funkcijos ( apsauga nuo persikrovimo ir gilaus iškrovimo) ir tai garantuoja ilgą baterijos gyvavimo trukmę.

Baterija

Elektra, pagaminta saulės moduliuose, saugoma akumuliatoriuose. Akumuliatoriai yra pakraunamos baterijos. Mūsų siūlomos saulės energijos baterijos specialiai gaminamos saulės energijos sistemoms. Jie charakterizuojami mažu išsikrovimu  ir dideliu skaičiumi pakrovimų ir iškrovimų.

Inverteris

Srovės keitiklis keičią nuolatinė srovę į kintamą srovę. Inverteris leidžia naudoti kintamos srovės prietaisus su saulės energijos sistema.