Saulės kolektoriai
Fotovoltinės saulės baterijos
Granulinių ir kieto kuro katilai

Be pajungimo į vietinius elektros tinklus

Nejungiamos į tinklą saulės energijos sistemos

Mūsų „FREE line“ paketai leidžia sukurti saulės elektrinį aprūpinimą toli nuo viešų tinklų. Ši sistema dar žinoma kaip „ Salos Sistema“. Pakuotės turi pagrindinius įrenginius, formuojančius pagrindą individualiam sprendimui. Priklausomai nuo Jūsų noro ir reikalavimų, sistemos gali būti patobulintos ar papildytos su moduliais, montavimo sistemomis ir srovės keitikliais (inverteriais)

 

Svarbu tinkamai sureguliuoti visus atskirus komponentus į vienas kitą ir rūpestingai suplanuoti įrengimą, kad atitiktu specifinius vietos reikalavimus ir tikslus. Mūsų specializuoti konsultantai padės jums pasirinktį jūsų sistemą.


Wagner & Co Engaged in Africa

Daugelio besivystančių šalių priėjimas prie geriamo vandens yra viena iš laubiausiai neatideliotinų problemų. Dėl šių priežasčių 2005 metais Jungtinės Tautos paskelbė taurptautinį vandens dešimtmetį, kurio devizas „ Vanduo Gyvenimui“ Ambicingas tikslas sumažinti per puse žmonių skaičių, kuris neturi reguliarios prieigos prie saugaus geriamojo vandens. Kartu su keleta partnerių, mes ,Wagner & Co, prisidedame prie šio tikslo keliais projektais.

Kaip pavyzdys yra, saulės energija aprūpintos vandens stotelės įdiegimas, kuri neseniai tapo veikianti Lagoso srityje, Nigerijoje. Projektas buvo atliktas glaudžiai bendradarbiaujant tarp Peter Hoenen, mūsų energijos tiekimo eksperto ir Berlyne įsikūrusios kompanijos SolarKonzept. Ulrich Jadke, vadovaujantis darbuotojas  SolarKonzept imonėje, asmeniškai vyko i pietvakarių Nigeriją. Jam buvo dovanota saulės energijos įranga iš Wagner & Co,  įskaitant aukščiausių technologijų Sanyo PV modulis ir Lorentz siurblys.

Egzistuojančiame gręžinyje šalia Badagary miesto, buvo įrengtas siurblys, ir higieniška saulės energija aprūpinama vandens tiekimo technologija.

Nuo tada maždaug 200 žmonių reguliariai turi saugų ir higienišką vandens tiekimą. Projektas buvo organizuotas ir taip pat finansiškai palaikytas Adunni Susanne Wenger įkūrėjo ir SONED Association Friedrichshain, kaip įkūrėjo „Umverteilen“ Berlyne. Palaikymą ir techninė priežiūrą garantuoja vietinis partneris „ Solarstation Nigeria Ltd“