Saulės kolektoriai
Fotovoltinės saulės baterijos
Granulinių ir kieto kuro katilai

Įkrovimo reguliatorius

Krovimo valdikliai

Krovimo valdiklis yra centrinis skirstymo ir valdymo įrenginys nepajungtoms į tinklą sistemoms. Tai daro įtaką gyvavimo trukmei ir saulės akumuliatoriaus veiksmingumui. Naudojant tiktai aukščiausios kokybės krovimo valdiklį gaunama akivaizdi nauda. Mes siūlome krovimo valdiklius iš lyderiaujančių gamintojų, su įkrovimo  ir kontroliavimo funkcijomis.

Įkrovimo valdiklio PR serija iš Steca

12 ir 24 V įtampai ir 10 bei 30 A krūviui.  Temperatūrinis balansavimas ir akumuliatoriaus išsikrovimo apsauga. Poliškumo apvertimo apsauga, trumpo sujungimo rodymas, dinaminio perkrovimo apsauga ir rankinis išjungiklis. Grafinis displėjus su paaiškinimais. Labai mažas energijos naudojimas. Pasirinktinai su išoriniu temperatūriniu davikliu.


Įkrovimo valdiklis skirtas Morningstar

12V, 24V ir 48V įtampai ir  nuo 6A iki 60A srovei. Temperatūrinis balansavimas ir gilaus iškrovimo apsauga. Visos įvestys ir išvestys apsaugotos elektronikos pagalba, taip saugo nuo trumpo jungimosi. Poliškumo apvertimo apsauga padeda išvengti blogo sujungimo. Labai mažos energijos sanaudos. Informacija pateikiama diodu švietimu. Priklausomai nuo pritaikomu papildomu reikmenų gali naudoti informacinį displėjų, RS 232 sąsają ir temperatūros sensorių.